Наші досягнення

2018/2019 навчальний рік

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання (технічна праця у 10 – 11 класах) у 2018/2019 н.р.

№№

з/п

Шифр К-ть

балів

Місце Школа Прізвище, імя,

по батькові учня

Вчитель

2 ТП-10-11-4 10 Волохово-Ярський НВК Мочалов Дмитро Романович Овсянніков О.А.
2 ТП 10/11-2 21 ІІ Мосьпанівський НВК Федоров Денис Сергійович Хрущев Ю.В..
3 ТП 10/11-3 23 І Старопокровська ЗОШ І-ІІІ ст. Зюбін Микита Ейвазович Іваненко В.В.
4 ТП-10-11-1 9 Волохово-Ярський НВК Ярець Максим Михайлович Овсянніков О.А.

 

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з  математики у 6 класі

Дата проведення 11.11.2018

з/п

Кількість

балів

Місце ЗНЗ Прізвище, ім’я, по батькові учня Учитель
1 2,5 Введенський НВК Гуренко Микита Губіна Л.Л.
2 1 Введенський НВК Булгаков Михайло Губіна Л.Л.
3 5 Кам’яноярузький НВК Костіна Дар’я Коваленко І.Г.
4 6,5 Тернівський НВК Титаренко Ірина Аулова Н.В.
5 11 ІІ Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Задорожна Таїсія Шетілов А.В.
6 6,5   Новопокровсьвий НВК Турчан Валерія Красильникова О.О.
7 4,5 Волохово-Ярський НВК Дейкун Дар’я Альошина О.Й.
8 2 Мосьпанівський НВК Пуляєва Софія Шаульська Т.І.
9 22 І Новопокровський НВК Лимарь Аліна Красильникова О.О.
10 4,5 Кочктоцька ЗОШ І-ІІІ ст.. Коваленко Гліб Юрченко М.С.
11 1 Зарожненський НВК Борисова Еліна Скляренко Л.П.
12 9 ІІІ Старопокровська ЗОШ І-ІІІ ст.. Шабаліна Сніжана Мєльнікова В.Г.
13 1 Великобабчанський НВК Шипуліна Єлизавета Ковальов В.В.

Протокол

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з економіки

10  клас

2018/2019 навчальний рік

Назва ЗЗСО Шифр П.І.Б. учня Кількість балів Місце Учитель
Новопокровський НВК Євсєєв Кирило Олександрович 10 Буслаєва Н.О.
Старопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криволапов Олександр Миколайович 14 ІІІ Пузікова Т.Є.
Тернівський НВК Мар’єнко Анна Олександрівна 11 Степанова О.Є.
  • Районні змагання з футболу на приз «Шкіряний м’яч» (4 місце в групі);
  • Районнні змагання з шахів «Біла тура» (4 місце);
  • Районні змагання з лижних перегонів (6 місце);
  • Легкоатлетичне чотирьохборство (7 місце);
  • Районні інтелектуальні ігри для старшокласників «Що? Де? Коли?»; (3 місце);
  • Районне інтелектуальне-краєзнавче свято для учнів 4-х класів  (6 місце);
  • Районна виставка – акція «SOS – вернісаж або друге життя сміття».
  • Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл-Джура» ­– 1 місце;
  • Районне туристичне свято, присвячене Дню  захисту дітей (3 місце);